رادیوکوردموزیک به عنوان اولین مرجع دانلود آهنگ و موسیقی و رسانه ای کاملا مستقل در زمینه پخش آثار هنری هنرمندان کرد زبان می باشد و همچنین وب سایت رسانه رادیوکوردموزیک به صورت رسمی تحت نظارت سازمان ساماندهی و ارشاد اسلامی در تاریخ ۱۳۹۴- ۲۰۱۵ فعالیت های هنری خود را شروع نموده و در راستای خدمت به هنر و هنرمندان ادامه دارد. مراجع و سایت های زیادی در ضمینه ی موسیقی کردی فعالیت میکنند اما تا کنون هیچ مرجعی به طور منظم و دقیق آثار هنری را در اختیار کاربران قرار نداده است. تیم تولید محتوای رادیوکوردموزیک در در تلاش است تا به مرور آرشیوی عظیم از آثار تمامی خوانندگان کرد به همراه اطلاعات کافی در مورد اثر و صاحب اثر در اختیار کاربران قرار دهد.


 محتوای سایت 

در ابتدا باید گفت تمامی محتوا و آثار موجود در سایت از هنرمندان مجاز بوده و رادیوکوردموزیک هیچگونه فعالیتی در زمینه انتشار محتوای غیر قانونی و خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ندارد و نخواهد داشت،آهنگ های موجود در رادیوکردموزیک با بهترین کیفیت در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و کلیه حقوق مادی و معنوی صاحبان آثار محفوظ است.بدون تردید، توجه به نیازهای مخاطبان و برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی دقیق و موثر به آنها برای هر سایت اینترنتی در درجه اول اهمیت قرار دارد.برای تماس با واحد پشتیبانی رادیوکردموزیک می توانید به صورت الکترونیکی برای ما ایمیل بفرستید، و یا با ما تماس بگیرید.


 امکانات سایت 

تیم برنامه نویسی و توسعه ی رادیوکوردموزیک همواره در حال تلاش برای افزودن امکانات به سایت است، تلاش شده تا قالب سایت علاوه بر ظاهری کاربر پسند سرعت لود بالایی نیز داشته باشد تا در هنگام استفاده از گوشی و تبلت نیز همچنان استفاده از آن لذت بخش باشد.